Людина в масці допомогла "зграї" екс-тренера "Шахтаря" обіграти команду, якій відмовив Шевченко

27 жовтня 2019, 21:53
"Рома" здолала "Мілан" з рахунком 2: 1 – дивіться відео голів та найяскравіших фото поєдинку Серії А

Едін Джеко / Фото: Getty Images

У матчі дев'ятого туру чемпіонату Італії "Рома" екс-тренера "Шахтаря" Паулу Фонсеки обіграла вдома "Мілан", який відмовився цієї осені очолити Андрій Шевченко, з рахунком 2: 1.

Огляд матчу "Рома" – "Мілан" (2: 1)

Боснійський нападник "Роми" Едін Джеко, який грає в захисній масці після операції у зв'язку з травмою виличної кістки, відкрив рахунок у матчі з "Міланом" на 38-й хвилині. У другому таймі "россонері" відігралися завдяки голу річного новачка Тео Ернандеса. Однак вже через три хвилини Ніколо Дзаньоло знову вивів "Рому" вперед, принісши "вовкам" перемогу 2: 1 і перехід з шостої на п'яту сходинку турнірної таблиці Серії А.

Автор першого гола "Роми" Едін Джеко

Тренер "Роми" Паулу Фонсека

Тренер "Мілана" Стефано Піолі

Рома – Мілан – 2: 1

Голи: Джеко, 38, Дзаньоло, 58 – Ернандес, 55

Рома: Пау Лопес – Спінаццола (Четін, 77), Смоллінг, Фасіо, Коларов – Манчіні – Дзаньоло (Сантон, 83), Пасторе, веретена, Перотті (Антонуччі, 53) – Джеко

Мілан: Доннарумма – Конті (Калабрія, 52), Мусаккьо, Романьйолі, Ернандес – Пакета (Пентек, 63), Білья (Беннасер, 72), Кессі – Сусо, Леау, Хакан Чалханоглу

Попередження: Манчіні, Антонуччі, Четін, Коларов – Мусаккьо, Білья, Хакан Чалханоглу, Романьйолі

Як ми писали раніше, Шварценеггер назвав єдиного футболіста, гідного прізвиська Термінатор. Арні вказав на гравця з чемпіонату Італії – форварда "Ювентуса" Кріштіану Роналду, якого збірна України нещодавно здолала у відборі на Євро-2020.