Людина-кидок: божевільний баззер-біттер зі своєї половини майданчика від №1 збірної України

23 грудня 2019, 10:44
Денис Лукашов вдруге поспіль забиває з сиреною – тепер в матчі з "Київ-Баскетом"

"Прометей" - "Київ-Баскет"

Захисник "Прометея" Денис Лукашов в матчі баскетбольної Суперліги проти "Київ-Баскета" відзначився неймовірним баззер-біттером зі своєї половини майданчика на останній секунді другої чверті за рахунку 33:46. Правда, клубу з Кам'янського це не допомогло – лідер чемпіонату України впав в штопор і зазнав третьої поразки поспіль 74:88.

Денис Лукашов попав баззер-биттер

Відзначимо, що перший номер збірної України вдруге відзначився подібним божевільним попаданням. Раніше неймовірний м'яч Лукашов закинув в попередній грі проти "Черкаських Мавп".

Сама зустріч "Прометея" і "Київ-Баскета" пройшла під знаком протистояння латвійських тренерів – Карліса Муйжніекса з тренером збірної України Айнарсом Багатскісом. Гості виграли всі чотири періоди, розподіливши на подив рівномірно окуляри між своїми гравцями. Більше за інших, по 14, набрали Максим Пустозвонов і Деон Едвін.

"Я грав проти всіх тренерів Євроліги, на чемпіонаті Європи. Мене важко чимось здивувати. Карліс Муйжніекс – мій друг. Я грав з ним 20 років .. Коли почав як тренер, я грав у нього. Але коли починається гра, він мій перший суперник. На майданчику друзів немає", – сказав після зустрічі Багатскіс.

Ця поразка стала п'ятим для "Прометея" в сезоні. Однак команда залишається на чолі таблиці, оскільки "Дніпро" і "Київ-Баскет" поки що зіграли менше матчів через участь в єврокубках.

Дивіться також, як жіноча збірна України у відборі до Євробаскету здобула перемогу над Португалією