Частину рушниці Лаури Дальмаєр продали з аукціону

8 квітня 2019, 18:03
За ложу рушниці біатлоністки покупець виклав 5711 євро

Дворазова олімпійська чемпіонка / Фото: AFP

Ложа гвинтівки дворазової олімпійської чемпіонки Лаури Дальмаєр продана на благодійному аукціоні. Лот був виставлений на найбільшій платформі благодійних аукціонів United Charity. Ложа продана за 5711 євро покупцеві з Людвігсбурга. Доходи від аукціону підуть на програми з хвороб серця.

Ложа – дерев'яні або полімерні приклад і цівка на вогнепальній зброї.

"Лаура Дальмаєр – справжня топ-спортсменка, я захоплююся її пристрастю до спорту і природністю", – заявив покупець, який повідомив, що повісить ложу в фойє офісу своєї компанії.

З цією ложею німецька біатлоністка 7 разів виграла чемпіонат світу і завоювала два "золота" в Пхенчхані-2018.

Раніше ми писали, що чемпіон світу з біатлону тренується в костюмі динозавра. Італієць Домінік Віндіш показав, як готується до світової першості 2020 року.

До речі, на тому чемпіонаті світу в чоловічих змаганнях першу золоту медаль в історії України завоював Дмитро Підручний. Наш біатлоніст виграв гонку переслідування.