Екс-захисник "Динамо" дістав вилучення в Китаї через три хвилини після виходу на поле

31 липня 2020, 20:29
Угорець Томаш Кадар конфліктував з тренерським штабом київського клубу

Тамаш Кадар / Фото: Офіційний сайт ФК "Динамо"

Захисник збірної Угорщини Тамаш Кадар, який кілька років виступав за київське "Динамо", невдало дебютував в чемпіонаті Китаю. Незадовго до карантину через пандемію коронавірусу він перейшов в клуб "Шаньдун Лунен", а напередодні сварився з керівництвом українського клубу. Раніше Кадар розповів про конфлікт в "Динамо": "Якби не варіант з Китаєм, досі був би в дублі".

У гостьовому матчі своєї команди тридцятирічний футболіст вийшов сьогодні на заміну на 67-й хвилині, а вже через три хвилини дістав вилучення. Китайський рефері показав Кадару червону картку за те, що той наступив на ногу супернику. Природно, що Тамаш був категорично не згоден з рішенням судді і залишав поле з саркастичною посмішкою.

А зустріч завершилася нічийним рахунком 0:0. Після двох турів "Шаньдун Лунен" має чотири очки і посідає третє місце в групі серед восьми клубів.

Взимку з’ясувалося, скільки "Динамо" заробило від продажу Кадара.