Колишній талісман "Манчестер Сіті" – найкращий український легіонер 2019 року

2 грудня 2019, 21:34
У минулому сезоні з "городянами" Олександр Зінченко виграв всі головні трофеї Англії

Андрій Шевченко та Олександр Зінченко / Фото: Instagram

Півзахисник англійського "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко, який сьогодні повернувся до тренувань після травми, був визнаний найкращим українським легіонером на церемонії вручення національного "Золотого м'яча" в Києві. У минулому сезоні разом з "городянами" він виграв всі великі турніри Англії – став чемпіоном Прем'єр-ліги, а також взяв Кубок ліги і Кубок країни.

Олександр Зінченко / Фото: Instagram

Довгий час Зінченко вважався фартовим для "МанСіті" – щойно він виходив на поле, і команда незмінно не програвала. Але у жовтні у 22-річного українця виникли проблеми з коліном, і він переніс операцію. У теперішньому сезоні АПЛ Олександр провів 7 матчів, а також зіграв в 7-ми матчах за збірну України в кваліфікації до Євро-2020.
Раніше ми повідомляли, що два українці боротимуться із Зінченком за місце в "Манчестер Сіті". Захисник донецького "Шахтаря", 23-річний Микола Матвієнко і 20-річний Віталій Миколенко з "Динамо" потрапили в сферу інтересів "городян".

Ми вже писали, що найкращим тренером України став Андрій Шевченко. 43-річний наставник національної збірної обійшов Олександра Петракова, під керівництвом якого молодіжна збірна країни виграла титул чемпіонів світу серед 20-річних, а також коуча луганської "Зорі" Віктора Скрипника.