Колишній нападник київського "Динамо" та збірної забив в Туреччині у третьому матчі поспіль

13 липня 2020, 22:40
Артем Кравець намагається врятувати "Кайсеріспор" від вильоту з Суперліги

Артем Кравець / Фото: Instagram

У турецькій футбольній Суперлізі триває запекла боротьба за виживання, в якій беруть участь також українські легіонери. У минулому турі два колишніх київських динамівці обмінялися голами в кінцівці матчу чемпіонату Туреччини. У понеділок ввечері знову про себе нагадав ексфорвард київського "Динамо" Артем Кравець.

Тридцятиоднорічний колишній гравець збірної України забив м'яч у третьому матчі поспіль. Його "Кайсеріспор" звів внічию, здавалося б, програний поєдинок з "Газіантепом" – 1:1. Причому Кравець зрівняв рахунок на останній хвилині зустрічі, коли його команда грала удев'ятьох (!) після вилучення двох футболістів. Артем вдало вдарив головою, скориставшись помилкою воротаря гостей на виході.

"Кайсеріспор" піднявся на 16-е місце серед 18 колективів, але поки що перебуває в зоні вильоту. Стільки ж очок має й "Різеспор" Дениса Гармаша, який сьогодні поступився "Касимпаші" з рахунком 0:2, а українця замінили після першого тайму. Команда Гармаша і Борячука розташовується на 15-й позиції.

Дивіться, як Артем Кравець забивав за київське "Динамо" в ворота "Олександрії" восени 2017 року