Колишній капітан "Десни" забив чернігівській команді в першому ж матчі за "Зорю" (відео)

22 серпня 2020, 18:05
Захисник Денис Фаворов не святкував гол у ворота ексодноклубників

Денис Фаворов проти Ісмаілі / Фото: Офіційний сайт ФК "Шахтар"

У суботу в українській Прем'єр-лізі проходять ще два матчі нового сезону. Вашій увазі – розклад, трансляції і результати 1-го туру чемпіонату України. В одному з них в Чернігові зустрічаються "Десна" і "Зоря", які билися за бронзові медалі минулої першості країни.

У коротке міжсезоння досить помітним став перехід капітана "Десни" Дениса Фаворова в стан луганського клубу. 29-річний захисник в Чернігові був кумиром для вболівальників, тепер же вийшов в стартовому складі "Зорі" проти колишніх партнерів. І треба ж такому статися, що Фаворов забив м'яч у першому ж офіційному поєдинку за команду Віктора Скрипника, причому – в ворота "Десни". На 43-й хвилині Денис завершив вражаючий прохід Владислава Кочергіна влучним ударом з близької дистанції. Гол він, природно, не святкував. Після першого тайму гості виграють з рахунком 1:0.

До речі, Фаворов – уродженець Києва, виступав в Черкасах і Полтаві, а в "Десні" грав в 2016-2020 рр. Захисник, котрий часом грає і на позиції опорного хавбека, відомий умілими підключеннями до атак і досить високою для його амплуа результативністю.