Колишній гравець "Динамо" буде грати за аматорський клуб

6 листопада 2019, 16:55
Ісмаель Бангура перейшов у "Мюлуз"

/ Фото: Instagram

Колишній нападник "Динамо" Ісмаель Бангура став гравцем "Мюлуза". Гвінейський бомбардир до кінця сезону виступатиме за аматорський клуб в першому дивізіоні аматорського чемпіонату Франції, четвертому за силою дивізіоні країни.

Відзначається, що "Мюлуз" підписав екс-динамівця як вільного агента. Нагадаємо, за київське "Динамо" Бангура грав у 2007-2009 роках.

У 46 матчах в чемпіонаті України він забив 28 м'ячів. В єврокубках доходив з "біло-блакитними" до півфіналу Кубка УЄФА.

Останнім клубом Бангура був саудівський "Аль-Раед", в якому ветеран грав з січня 2016 року до літа нинішнього з перервами на оренду в "Аль-Батині", що також представляє Саудівську Аравію.

Нагадаємо, у першому матчі в Києві "Динамо" і "Копенгаген" розійшлися миром 1: 1. Гості відкрили рахунок в самому дебюті гри, а після перерви Шабанов зрівняв рахунок. Згодом УЄФА включив його та іншого українця, Яремчука, в символічну збірну Ліги Європи .

Дивіться огляд поєдинку в Києві між "Динамо" і Копенгагеном ", який завершився з рахунком 1: 1