Колишні і майбутні суперники України розписали мир, а Рамос наздогнав Буффона

12 листопада 2020, 00:23
Капітан іспанців повторив рекорд за кількістю матчів за збірну

Радість Донні ван де Бека / Фото: Reuters

11 листопада в товариському матчі збірна Нідерландів, яка є суперником України на груповому етапі Євро-2020, приймала опонента "синьо-жовтих" по Лізі націй – команду Іспанії. Зустріч пройшла на стадіоні "Йохан Кройф Арена" в Амстердамі і завершилася нічиєю – 1:1. А напередодні поєдинку іспанська співачка подарувала воротареві "МЮ" животик на день народження.

На 18-й хвилині зустрічі рахунок відкрив півзахисник збірної Іспанії Серхіо Каналес, для якого цей гол став першим у футболці національної команди. На початку другого тайму, на 47-й хвилині, новачок "Манчестер Юнайтед" Донні ван де Бек зрівняв рахунок і, як виявилося, поставив крапку в цьому поєдинку.

Капітан іспанців Серхіо Рамос вийшов на заміну на 85-й хвилині і зрівнявся з італійським голкіпером Джанлуїджі Буффоном за кількістю матчів за збірну. У Рамоса і Буффона тепер по 176 поєдинків за національну команду, і це найкращий результат для європейців. А абсолютним світовим рекордсменом є єгиптянин Ахмед Хассан – 184 матчі за збірну.

Капітан збірної Іспанії Серхіо Рамос / Фото: Reuters

Відзначимо, що збірна Нідерландів займає третє місце в групі 1А Ліги націй УЄФА, але ще проведе два матчі – зі збірними Боснії і Герцеговини (15 листопада) і Польщі (18 листопада). Іспанія лідирує в квартеті 4А, але підопічним Луїса Енріке ще належить зустрітися з командами Швейцарії (14 листопада) і Німеччини (17 листопада).