"Був такий злий, що розбив залізний стіл": Моурінью нервував під час матчу з "Динамо" в Києві

22 травня 2020, 19:15
Португальський тренер привів "Інтер" до перемоги в Лізі чемпіонів в сезоні 2009/2010

Моурінью був тренером у Шевченка / Фото: Getty Images

Всесвітньо відомий футбольний тренер Жозе Моурінью, крім своїх численних трофеїв, відомий і емоційними вибухами. Нерідко від його претензій страждали судді, а тепер спливла на світ історія, як він налаштовував футболістів на боротьбу. Причому стосується вона України. До слова, днями ми писали, що Моурінью провів Бекхему екскурсію стадіоном "Тоттенгема".

У Лізі чемпіонів сезону 2009/2010 міланський "Інтер" грав в Києві з "Динамо" на стадіоні імені Валерія Лобановського. З того матчу колишній спортивний директор "Інтера" Марко Бранка згадав показовий епізод:

"Тоді командою керував Жозе Моурінью. Я бачив усього три-чотири моменти, коли він був розлючений під час гри. І один з таких інцидентів стався в Києві. Це була перерва матчу, ми програвали "Динамо" 0:1 після першого тайму і були близькі до прощання з Лігою чемпіонів.

Жозе був настільки розлючений, що розбив важкий залізний масажний стіл в роздягальні. Якщо чесно, я навіть не розумію, як він це зробив. Напевно, це допомогло нам, адже на 86-й хвилині Міліто зрівняв рахунок, а Снайдер забив переможний м'яч на 89-й. Решта – вже історія".

У тому сезоні італійський гранд під керівництвом Моурінью виграв Лігу чемпіонів, а "Динамо" Валерія Газзаєва зайняло останнє місце в групі з 5 очками.

Нещодавно Моурінью згадав, коли плакав після матчу єдиний раз в кар'єрі.

Дивіться, як нинішній "Інтер" програв "Ювентусу" в чемпіонаті Італії на початку березня