"Буйволи" биті: найбільш українська команда Бельгії віддала перемогу у фіналі Кубка Бельгії

1 травня 2019, 18:07
Клуб Яремчука, Безуса і Пластуна вів по ходу матчу за титул, проте не зміг утримати свою перевагу

Футбольний клуб "Гент", за який виступають українці Роман Яремчук, Роман Безус та Ігор Пластун, не зміг завоювати Кубок Бельгії. У фіналі турніру в Брюсселі найбільш українська команда Бельгії програла "Мехелену" з рахунком 1: 2. Цікаво, що в середині першого тайму "буйволи" відкрили рахунок зусиллями французького вінгера Жан-Люка Домпе. Однак до перерви "Мехелен" зумів відігратися, а в другому таймі забив переможний для себе м'яч. Яремчук не потрапив в заявку на цей поєдинок, Пластун залишився на лаві запасних. А Безус вийшов на заміну на 67-й хвилині, коли його команда вже програвала, але не зміг допомогти їй відігратися.

Як ми писали раніше, українець за 10 мільйонів євро може стати найкращим футболістом чемпіонату Бельгії. Завадити нашому півзахиснику "Генка" Руслану Малиновському може його колишній одноклубник, який перебрався до Канади. Володаря нагороди назвуть на гала-концерті 6 травня.

Також повідомлялося, що у Кубку Греції точно буде український володар. Фінал турніру, в якому зійдуться ПАОК наших Шахова і Хачеріді і АЕК Чигринського, відбудеться 11 травня.