Бухал замінив Шастала – і тут забив Бабогло: всі голи матчу "Олександрія" – "Карпати"

6 жовтня 2019, 21:36
Учасник групового раунду Ліги Європи на своєму полі обіграв львівську команду з рахунком 2: 1

"Карпати" програли четвертий матч поспіль

Десятий тур чемпіонату України з футболу завершився матчем "Олександрія" – "Карпати". "Олександрія" після нічиєї в Лізі Європи з "Гентом" порадувала своїх уболівальників домашньою перемогою над львів'янами з рахунком 2: 1. Для "Карпат" ця поразка стала четвертою поспіль, що, не виключено, може призвести до відставки тренера команди Романа Санжара.

Цікаво, що свій переможний м'яч "Олександрія" забила в кінцівці матчу після заміни, в якій були задіяні гравці з, мабуть, найбільш цікавими прізвищами в українському футболі – Бухал з'явився на полі замість Шастала.

У матчі з "Карпатами" "Олександрія" відкрила рахунок на 50-й хвилині – Гречишкін поцілив у дальній кут воріт львів'ян потужним прямим ударом зі штрафного.

На 58-й хвилині "Карпати" відігралися – відзначився Халл.

Однак нічийний рахунок "Карпати" в гостях не втримали – на 82-й хвилині перемогу "Олександрії" приніс Бабогло, який скористався помилкою воротаря львів'ян Кудрика.

Як ми писали раніше, "Динамо" зі скандалом розгромило "Колос" 4: 0. Суддя матчу Андрій Коваленко за рахунку 0: 0 помилково призначив пенальті на користь киян і вилучив гравця сільської команди, переплутавши його ніс з рукою.

Також повідомлялося, що "Шахтар" виграв всі 10 матчів з початку чемпіонату, набравши максимально можливі 30 очок. Це найкращий старт "гірників" у Прем'єр-лізі України за останні шість років.