Буффон визнав, що "Реал" заслужив перемогу в фіналі Ліги чемпіонів

4 червня 2017, 11:22
"Реал" заслужив перемогу над "Ювентусом" у фіналі ЛЧ своєю грою в другому таймі – голкіпер італійського клубу

Джанлуїджі Буффон. Фото AFP

Мадридський " Реал " заслужив перемогу над " Ювентусом " у фіналі Ліги чемпіонів своєю грою в другому таймі , заявив голкіпер туринської команди Джанлуїджі Буффон .

Суботня гра в Кардіффі завершилася перемогою іспанської команди з рахунком 4 : 1 . Після першого тайму рахунок був рівним – 1 : 1 , але в другому таймі " Реал " забив три м'ячі .

Огляд фіналу Ліги чемпіонів "Ювентус" – "Реал" – 1:4

Ми розчаровані . Перший тайм зіграли добре , думали , що є всі шанси перемогти . Не можу пояснити , чому ми зіграли так після перерви . " Реал " заслужив перемогу своєю грою в другому таймі . Вони показали клас і настрій , з яким треба підходити до таких матчів " , – сказав Буффон.

У разі перемоги " Ювентуса " 39 – річний Буффон став би найстаршим володарем трофея .