"Будучность" – "Зоря": відео голів та огляд матчу Ліги Європи

26 липня 2019, 09:05
Перший для українських клубів поєдинок єврокубкового сезону 2019/2020 виявився багатим на голи

У четвер, 25 липня, луганська "Зоря" провела перший матч другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи. Підопічні Віктора Скрипника в Подгориці на стадіоні "Під Горіца" зустрічалися з "Будучностю" з Чорногорії. І перемогли з комфортним рахунком 3: 1. Ми вели онлайн матчу "Будучность" – "Зоря" на нашому сайті. Матч-відповідь відбудеться в Україні через тиждень.

На 16-й хвилині рахунок у матчі "Будучность" – "Зоря" відкрив футболіст української команди Артем Громов. Після прострілу з лівого флангу Громов пробив по центру, м'яч рикошетом від захисника влетів у сітку воріт "Будучності".

На 19-й хвилині форвард "Зорі" Будковський запресингував голкіпера "Будучності", той вибив м'яч прямо на Громова, а Артему залишалося тільки відправити м'яч у порожні ворота. Так рахунок став 2: 0 на користь луганчан.

На початку другого тайму "Будучность" один м'яч відіграла. На 57-й хвилині після навісу з кутового м'яч прилетів на дальню штангу, звідки Перович пробив уздовж воріт і попав під Владислава Кочергіна, а вже від нього м'яч залетів у сітку.

На 81-й хвилині "Зоря" знову забиває гол. Лунєв втік від суперника по правому флангу, зрізав кут і віддав точну передачу в штрафну на Арвеладзе, а той точно пробив повз голкіпера. Так рахунок став 3: 1 на користь луганчан. І до фінального свистка він не змінився.

Результати матчів другого раунду кваліфікації Ліги Європи

Як ми писали раніше, Скрипник залишив бразильців за бортом свого першого матчу з "Зорею" в єврокубках. Луганська команда проводила поєдинок проти чорногорської "Будучності" без легіонерів Сіласа і Лазіо.