Буде мегафайт: Надаль і Федерер у "загрозливих" битвах вийшли один на одного на Ролан Гаррос

4 червня 2019, 20:36
Матчі легендарних тенісистів переривалися через загрозу грози. Але це не завадило їм зробити свою справу

/ Фото: Getty Images

Чвертьфінальні матчі Відкритого чемпіонату Франції з участю Роджера Федерера і Рафаеля Надаля у вівторок, 4 червня, були перервані через загрозу зливи з грозою. На момент зупинки іспанець Надаль вів у японця Кея Нісікорі – 6: 1, 6: 1, 4: 2. Тоді як швейцарець Федерер обігравав по сетах 2: 1 свого співвітчизника Стена Вавринку. Їхній поєдинок був зупинений, коли на табло був рахунок 7: 6 (7: 4), 4: 6, 7: 6 (7: 5), 3: 3. У підсумку, після відновлення протистоянь, Надаль легко добив Нісікорі – 6: 1, 6: 1, 6: 3. Тривалість їхньої зустрічі склала 1 годину 53 хвилини. У свою чергу, Федерер довів до перемоги гру з Вавринкою – 7: 6 (7: 4), 4: 6, 7: 6 (7: 5), 6: 4. Їхній матч тривав 3 години 40 хвилин. Тепер у півфіналі Ролан Гаррос титани Надаль і Федерер зійдуться один з одним.

Феноменальний трюк у виконанні Федерера

Трюк Роджера Федерера Відео: Twitter

Як повідомлялося раніше, Лесю Цуренко оштрафували на 2500 доларів в Парижі. Українська тенісистка покарана за те, що отримувала підказки від тренера під час матчу Ролан Гаррос.

Також ми писали, що на Ролан Гаррос розгорається скандал. Австрійця виставили із залу, щоб звільнити місце для Серени Вільямс. "Що за нісенітниця!" – Домінік Тім шокований поведінкою організаторів Відкритого чемпіонату Франції з тенісу.