"Брюгге" заліг на дно, пропустивши п'ять м'ячів від "Манчестер Юнайтед"

28 лютого 2020, 08:19
Команда Сульшера очікує суперника в 1/8 фіналу

/ Фото: Reuters

У четвер, 27 лютого, відбувся матч-відповідь 1/16 фіналу Ліги Європи "Манчестер Юнайтед" – "Брюгге". Зустріч пройшла в Манчестері на стадіоні "Олд Траффорд" і завершилася з рахунком 5 0 на користь господарів. По голу забили Бруну Фернандеш, Одіон Ігало і Скотт Мактомінай, а Фред оформив дубль. До речі, новачок "Манчестер Юнайтед" увійшов в історію клубу, встановивши унікальне досягнення.

Дивіться огляд матчу "Манчестер Юнайтед" – "Брюгге":

Також додамо, що "Брюгге" на 22-й хвилині залишився в меншості за гру рукою у виконанні захисника Симона Делі в своїй штрафній площі.

Перший матч між "МЮ" і "Брюгге" відбувся в Бельгії і завершився внічию з рахунком 1: 1. За сумою двох матчів в 1/8 фіналу Ліги Європи вийшла команда Оле Гуннара Сульшера.

До речі, "Шахтар" в драматичній перестрілці в Лісабоні вибив "Бенфіку" і продовжив боротьбу в Лізі Європи . "Гірники" пропускали на старті кожного тайму, але поверталися в боротьбу.