Британський чемпіон проїхав найшвидше коло в історії Формули-1

6 вересня 2020, 11:31
В Італії Льюїс Гемілтон витиснув максимум зі свого боліду

Льюїс Хемілтон / Фото: Reuters

Пілот "Мерседеса" Льюїс Гемілтон продовжує вражати швидкістю свого боліда в Формулі-1. Цього разу в кваліфікації Гран-прі Італії шестиразовий чемпіон світу не тільки завоював черговий поул і побив рекорд траси, а й встановив неймовірне досягнення.

Коло британця стало найшвидшим в історії Формули-1 за середньою швидкостю. Гемілтон витиснув із боліда 264,36 км/год – повідомляє пресслужба Формули-1.

Нагадаємо, що Гемілтон встановив рекорд кола в Монці, перевершивши досягнення фінського гонщика Кімі Райкконена, встановлене у 2018 році. Всього цей поул став для британця вже 94-м в кар'єрі. Напередодні старту Гран-прі Італії Льюїс лідирує в загальному заліку чемпіонату, відірвавшись від найближчого переслідувача Макса Ферстаппена з "Ред Булл" вже на 47 очок.

Відзначимо, що минулого тижня Гемілтон виграв гонку в Бельгії, а ось в його земляка з "Вільямса" британця Джорджа Расселла влетіло "божевільне" колесо.

Нагадаємо також, що якийсь час тому український гонщик вперше в історії піднявся на подіум Формули-4. В одному з інтерв'ю Іван Пеклін зізнавався, що для заявки в Формулу-4 потрібно було зібрати 200 тисяч євро.