Британець Джерайнт Томас виграв перший етап "Тур де Франс"

1 липня 2017, 21:48
Українець Андрій Гривко фінішував на тринадцятому місці

Томас на подіумі. Фото AFP

Британський велогонщик Джерайнт Томас з команди Sky став переможцем першого етапу багатоденної велогонки "Тур де Франс".

Томас подолав перший етап з роздільним стартом, який пройшов по дорогах німецького Дюссельдорфа, за 16 хвилин 4 секунди. Друге місце зайняв швейцарець Штефан Кюнг з BMC з відставанням в 5 секунд, третім став білорус Василь Кирієнко з Sky (+0.07).

Українець Андрій Гривко ( "Астана") фінішував з 13-м результатом, з відставанням в 16 хвилин і 21 секунду.

Другий етап, який пройде між містами Дюссельдорф і Льєж і простягнеться на 203,5 км, відбудеться в неділю.

Нагадаємо, що "Тур де Франс" в цьому році проходить по дорогах Німеччини, Бельгії, Люксембургу та Франції. Гонка завершиться 23 липня в Парижі.