Бразильський новачок приніс перемогу "Ворсклі" над "Львовом"

4 серпня 2018, 19:19
Незабитий пенальті, дві червоні картки і гол Кареки

Карека забив за "Ворсклу". Фото np.pl.ua

Сьогодні в третьому турі чемпіонату України з футболу зустрічалися полтавська "Ворскла" і ФК "Львів". Полтавчани здобули першу перемогу в сезоні завдяки голу бразильського новачка команди Ніколаса Кареки.

У першому таймі більше моментів, щоб відзначитися було у "Львова". Але на відміну в воротах діяв Богдан Шуст. У першому турі Богдан допустив гольову помилку в матчі з "Динамо". На цей раз він став героєм епізоду на 29-й хвилині, коли взяв пенальті після удару Бруно на 29-й хвилині.

Після перерви полтавці заграли активніше і таки зуміли вирвати перемогу. На 83-й хвилині завершив атаку "Ворскли" бразилець Ніколас Карека
. 21-річного форварда з "Греміо" полтавчани підписали лише на цьому тижні.

Перед фінальним свистком команди залишилися в меншості , по червоній картці отримали Голіков і Коломоєць .

У підсумку перемога " Ворскли " – 1 : 0 , перша в нинішньому розіграші української Прем'єр – ліги .

Нагадаємо , що в п'ятницю відбувся центральний матч третього туру чемпіонату Україникиївське "Динамо" обіграло донецький "Шахтар" (1:0)