Бразильська тактика від Шевченка: "Нам треба всього лише забити на один м'яч більше Чехії"

15 жовтня 2018, 09:58
Український тренер не вважає, що його команду влаштує нічия в матчі з чехами

Андрій Шевченко. Фото ФФУ

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко прокоментував підсумки товариського матчу з Італією (1:1) і поділився очікуваннями від гри Ліги націй з Чехією, яка пройде 16 жовтня в Харкові на стадіоні "Металіст".

Раніше ми писали, що Шовковський і новачки збірної України заспівали пісні на посвяченні в команду. Пластун і Кулач вибрали українську народну пісню, а Шовковський – радянську класику про спорт.

"З Італією зіграли 2 різних тайми. У перший не виходив вихід з оборони в атаку, допускали багато технічного браку. Всі ці моменти ми розібрали і показали хлопцям. В цілому задоволений матчем, незважаючи на те, що Італія створила достатньо проблем. У грі проти таких команд не можна відмовлятися від наших вимог, для цього і потрібні контрольні матчі. Швидкості в грі з Італією були набагато вище, тому і помилялися. у другому таймі зіграли більш сконцентровано, ряд гравців добре вийшли на заміну. Дуже задоволений цим матчем.

Всі гравці тренуються в загальній групі. Стан гравців відмінне. Завтра буде ігрова тренування, після якої будемо визначатися по стартового складу. Збірна України виграла два матчі в Лізі націй при рівній грі, були дуже непрості ігри. Буде неправильно думати, що нічия з Чехією нас влаштує. Чехи провели хороший матч проти словаків, нам треба всього лише забити на один м'яч більше них", – сказав Шевченко.

Ми вже писали, що Чехія втратила ще двох ключових гравців перед матчем з Україною.