Бразилія взяла реванш у Німеччині за ганебну поразку на ЧС-2014. Огляд матчу

28 березня 2018, 09:41
Футболісти "Шахтаря" Фред, Ісмаїлі і Тайсон провели весь матч на лаві запасних

Збірна Бразилії в Берліні на "Олімпіаштадіоні" здобула мінімальну перемогу над Німеччиною у товариському матчі.

Єдиний гол в матчі забив форвард "Манчестер Сіті" Габріел Жезус ще до перерви.

Футболісти "Шахтаря" Фред, Ісмаїлі і Тайсон провели весь матч на лаві запасних. Зате весь матч на полі провели екс-"гірники" Фернандіньо і Вілліан, а Дуглас Коста вийшов на заміну в другому таймі.

Бразильці взяли невеликий реванш у німців за ганебну поразку в півфіналі домашнього чемпіонату світу 2014 року, коли "бундестім" розгромив "пентакампеонів" з рахунком 7:1. Додамо, що вчора Іспанія розгромила Аргентину з рахунком 6:1.

Також бразильці перервали безпрограшну серію Німеччини, яка налічувала 22 матчі. До рекорду їм залишалося провести ще один поєдинок. Цікаво, що в 1998 року Бразилія вже підсувала німцям ідентичну свиню, тоді у німців так само було 22 матчі без поразок.

Німеччина – Бразилія – 0:1
Гол: Габріел Жезус (37)

Німеччина: Трапп, Рюдігер, Боатенг (Зюле, 68), Платтенхардт, Кіммі, Гюндоган (Вернер, 81), Кроос, Горетцка (Брандт, 61), Дракслер, Сані (Штіндль, 61), Гомес (Вагнер, 62).

Бразилія: Аліссон, Тіаго Сілва, Марсело, Дані Алвес, Міранда, Пауліньо, Каземіро, Вілліан, Фернандіньо, Коутіньо (Дуглас Коста, 73), Габріел Жезус.

Нагадаємо, що вчора збірна України обіграла Японію (2:1) – учасника майбутнього ЧС-2018.