Бразилія проходить до півфіналу ЧС-2014, але втрачає Неймара

5 липня 2014, 01:05
У важкому поєдинку підопічні Луїса Феліпе Сколарі виривають перемогу у команди Колумбії

Неймар отримав травму в матчі з Колумбією.

Перший тайм розпочався зі швидкого гола збірної Бразилії . Вже на 7 -й хвилині зустрічі капітан " пентакампеонів " Тьяго Сілва замкнув навіс Неймара від кутового прапорця . Бразильці не стали зупинятися на досягнутому і продовжили нагнітати обстановку біля воріт супротивника. Найбільш активними попереду у команди Луїса Феліпе Сколарі були Халк і Неймар .

У колумбійців активно діяв попереду Хуан Куадрадо . А ось кращий бомбардир ЧС- 2014 Хамес Родрігес був не таким помітним , хоча потрібно відзначити , що з ним дуже щільно грали суперники , часом навіть занадто . Тільки Фернандіньо разів п'ять звалив на газон півзахисника збірної Колумбії. Реальний шанс зрівняти рахунок колумбійці отримали на 27 -й хвилині , проте удар Родрігеса після розіграшу вільного удару прийшовся в стіночку .

Бразильці також відповіли моментом зі стандарту , однак теж неточно – Неймар зі штрафного запустив м'яч вище воріт.

Другий тайм почався з контролю м'яча з боку бразильців. На 69 -й хвилині Давид Луїс фантастичним ударом зі штрафного зробив рахунок 2:0. Здавалося , на це гра була зроблена , але за 10 хвилин до фінального свистка колумбійці отримали право на пенальті , який чітко реалізував Хамес Родрігес. Колумбійці всіма силами кинулися відіграватися , проте господарі мундіалю все ж змогли втримати переможний рахунок.

Затьмарила свято для бразильців травма лідера команди Неймара в кінцівці зустрічі. Не відомо, чи зможе форвард продовжить виступ на ЧС -2014. При цьому в наступному матчі через перебір карток не зіграє капітан команди Тьяго Сілва.

Бразилія – Колумбія – 2:1
Голи:Тьяго Сілва ( 7 ) , Давид Луїс ( 69 ) , Хамес Родрігес ( 80).

Бразилія:Жуліо Сезар , Тьяго Сілва , Давид Луїс , Фернандіньо , Марсело , Халк ( Рамірес , 82 ) , Пауліньо ( Ернанес , 86 ) , Фред , Неймар ( Енріке , 88 ) , Оскар , Майкон.

Колумбія: Давид Оспіна , Крістіан Сапата , Маріо Йепес , Карлос Санчес , Пабло Армеро , Теофіло Гутьєррес ( Карлос Бакка , 69 ) , Хамес Родрігес , Хуан Куадрадо ( Хуан Кінтеро , 80 ) , Фреді Гуарін , Віктор Ібарбо ( Адріан Рамос , 46 ) , Каміло Суньїга .

Попередження:Тьяго Сілва ( 65 ) , Хамес Родрігес ( 67 ), Маріо Єпес ( 69 ) , Жуліо Сезар ( 78).