Бразилія – переможець Кубка Америки: видалення і чотири голи на "Маракані"

8 липня 2019, 01:07
У фінальному поєдинку Кубка Америки збірна Бразилії з рахунком 3:1 обіграла команду Перу

/ Фото: AFP

Збірна Бразилії вдев'яте в історії завоювала Кубок Америки. У фіналі команда Титі обіграла Перу (3:1), причому зробила це вдесятьох. Команди пішли на перерву з рахунку 2:1. На гол Евертона на 15-й хвилині перуанці відповіли точним ударом Хосе Паоло Герреро з пенальті на 44-й хвилині. А в компенсований до першого тайму час Габріел Жезус знову вивів Бразилію вперед.

У другому таймі автор другого гола заробив другу жовту картку і був видалений з поля. З 70-ї хвилини бразильці грали вдесятьох, але втримали переможний результат. До того ж, в компенсований час Рішарлісон, реалізувавши пенальті, зробив рахунок 3:1. Бразильці виграли Кубок Америки вперше з 2007 року.

Збірна Аргентини раніше обіграла збірну Чилі (2:1) в матчі за третє місце на Кубку Америки. Мессі в цій грі був видалений. Після матчу він не прийшов на церемонію нагородження, звинувативши організаторів турніру в корупції і допомозі господарям змагань збірній Бразилії. Футболіст припустив, що суддя зустрічі отримав завдання показати йому червону картку.

Також стало відомо, що Мессі можуть жорстко покарати за скандал на Кубку Америки і завершити його міжнародну кар'єру. За критику Південноамериканської конфедерації футболу п'ятикратного володаря "Золотого м'яча" можуть дискваліфікувати на два роки.

Відео голів матчу Бразилія – ​​Перу 3:1