Бразилія – Мексика 2: 0 огляд матчу 1/8 фіналу чемпіонату світу

2 липня 2018, 19:29
Неймар вивів Бразилію вперед на старті другого тайму, Роберто Фірміно подвоїв перевагу "пентакампеонів" в кінцівці зустрічі

Неймар відкрив рахунок у матчі на старті другого тайму. Фото AFP

Збірна Бразилії 2 липня провели матч 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу проти команди Мексики і перемогла з рахунком 2: 0. Тепер бразильці в чвертьфіналі зіграють у Казані з Бельгією або Японією, які проведуть свій поєдинок пізніше. Ми провели текстову онлайн-трансляцію матчу Бразилія – Мексика з фото та коментарями головних моментів гри.

У першому таймі голів забито не було. Неймар відкрив рахунок на старті другого тайму: Вілліан пробіг по лівому флангу і прострілив уздовж лінії воріт, Габріел Жезус пролетів повз м'яч, але далі Неймар в падінні підставив ногу – 1: 0.

Гол Неймара

За кілька хвилин до закінчення матчу бразильці подвоїли перевагу. Неймар пройшов по лівому флангу, увірвався в штрафну і намагався прокинути повз воротаря, але в підсумку вийшла гольова передача на Роберто Фірміно, який вколотив м'яч у порожні ворота – 2: 0!

Гол Неймара

Перемога 2: 0 вивела збірну Бразилії в чвертьфінал чемпіонату світу-2018.

Бразилія – Мексика 2:0 відео огляд матчу

Раніше ми писали, що картинна падіння Неймара в матчі Бразилія – Сербія на чемпіонаті світу стала інтернет-мемом. Вболівальники придумують смішні варіанти роликів з перекочування зірки збірної Бразилії.

Нагадаємо, що в останньому турі групового етапу в матчі Англія – Бельгія трапився найсмішніший момент на чемпіонаті світу: бельгієць Батшуайі потрапив в штангу і м'яч відлетів йому в голову.

Чемпіонат світу з футболу 2018 року стартував 14 червня і триватиме місяць – до 15 липня. Повний  розклад та результати матчів чемпіонату світу доступні на нашому сайті.