Брайан і Сок виграли Підсумковий турнір АТР

18 листопада 2018, 19:53
Американці стали переможцями парних змагань

Тріумфатори з нагородою. Фото AFP

Американські тенісисти Майк Брайан і Джек Сік стали переможцями Підсумкового турніру Асоціації тенісистів-професіоналів (АТР) в парному розряді. Змагання проходять в Лондоні.

У фіналі Брайан і Сок обіграли французів П'єра-Юга Ербера і Ніколя Маю. Зустріч тривала 1 годину 33 хвилини і завершилася з рахунком – 5: 7, 6: 1, 13:11 У користь американців.

Майк Брайан виграв Підсумковий турнір ATP в парному розряді в п'ятий раз, чотири рази він перемагав в парі з братом Бобом Брайаном, який не може виступати через травми.

У Підсумковому турнірі ATP брали участь дев'ять найсильніших пар світу. Вони були розподілені на дві групи, з яких до півфіналу вийшли по дві пари. Загальний призовий фонд Підсумкового турніру ATP становить $ 8 млн
.

Раніше в Лондоні пройшла презентація нового командного турніру – ATP Cup, який буде проходити з 2020 року.

Турнір буде проводитися протягом 10 днів на початку сезону ( в 2020 -му він пройде з 3 по 12 січня) . Матчі між собою розподілять три австралійських міста . На турнірі буде 24 команди , які розділять на шість груп . Конкретні команди визначаться з того , яке місце в рейтингу ATP займає перша ракетка країни .

Призовий фонд складе 15 мільйонів доларів , а переможці отримають 750 рейтингових очок .