Боттас виграв перше Гран-прі Формули-1. Гамільтон – поза п'єдесталом через аварію

5 липня 2020, 18:21
Стартова гонка сезону залишилася за фіном з "Мерседеса". Чемпіон світу-2019 – лише четвертий

Валттері Боттас / Фото: Reuters

На автодромі в Шпільбергу завершилася гонка першого етапу чемпіонату світу Формули-1 Гран-прі Австрії. Її переможцем став фінський пілот Mercedes Валттері Боттас, що напередодні показав найкращий результат і в кваліфікації. Другим фінішував його напарник Льюїс Гамільтон, але чинний чемпіон отримав штраф за аварію з Александером Албоном і був класифікований тільки четвертим. У підсумку друге місце дісталося пілоту Ferrari Шарлю Леклеру, третім став гонщик McLaren Ландо Норріс.

• 11. Ніколас Латіфі (Канада, Williams) – 31,650

Не фінішували: Данило Квят (Росія, AlphaTauri), Олександр Албон (Таїланд, Red Bull), Кімі Ряйкконен (Фінляндія, Alfa Romeo), Джордж Расселл (Велика Британія, Williams), Ромен Грожан (Франція, Haas), Кевін Магнуссен (Данія, Haas), Ленс Стролла (Канада, Racing Point), Даніель Ріккьярдо (Австралія, Renault), Макс Ферстаппен (Голландія, Red Bull).

Особистий залік: Валттері Боттас – 25, Шарль Леклер – 18, Ландо Норріс – 16, Льюїс Гамільтон – 12, Карлос Сайнс – 10, Серхіо Перес – 8, П'єр Гаслі – 6, Естебан Вікон – 4, Антоніо Джовінаццо – 2, Себастьян Феттель – 1.

Кубок конструкторів: Mercedes – 37, McLaren – 26, Ferrari – 19, Racing Point – 8, AlphaTauri – 6, Renault – 4, Alfa Romeo – 2, Haas – 0, Red Bull – 0, Williams – 0.

Раніше ми писали, що Берні Екклстоун у 89 років знову став батьком: у колишнього господаря Формули-1 з'явився син за 25 хвилин. До цього у легендарного британця народжувалися тільки дочки. Старшій з них нині 65 років.