"Боруссія" здобула другу поспіль перемогу в чемпіонаті Німеччини

13 лютого 2015, 23:25
Клуб із Дортмунда піднявся на 14-е місце в турнірній таблиці

Фото AFP

Дортмундська "Боруссія" здобула другу поспіль перемогу в чемпіонаті Німеччини. У матчі 21-го туру дортмундці обіграли "Майнц" – 4:2.

Поєдинок для команди Клоппа почався в традиційному для останнього часу ключі – вже на 2-й хвилині зустрічі Елкін Сото вивів "Майнц" уперед.

На початку другого тайму "Боруссія" прокинулася і за п'ять хвилин двічі розписалася у воротах суперника. Постаралися Невен Суботіч і Марко Ройс.

Правда, недовго раділи вболівальники дортмундців – вже через дві хвилини Юнус Маллі зрівняв рахунок у матчі.

"Боруссія" взяла невелику паузу, щоб відійти від такого удару і наприкінці поєдинку зусиллями П'єр-Емеріка Аубамеянга і Нурі Шахіна дотиснула суперника.

"Боруссія" – "Майнц" – 4:2

Голи: Суботіч (50), Ройс (55), Аубамеянг (71), Шахін (78) – Елкін Сото (2), Маллі (57).