"Боруссія" обігрує "Славію" і виходить в лідери групи Ліги чемпіонів

2 жовтня 2019, 22:34
Дубль у матчі оформив Ашраф Хакімі

/ Фото: AFP

Дортмундська "Боруссія" здобула першу перемогу на групового етапу Ліги чемпіонів. У другому турі "джмелі" на виїзді обіграли "Славію". Рахунок у матчі був відкритий на 35 хвилині, але питання про переможця залишалося відкрити практично до самого фінального свистка, поки на 89-й хвилині Ашраф Хакімі не оформив дубль.

Нагадаємо, що в стартовому турі "Боруссія" поділила очки з "Барселоною" (0: 0), а "Славія" розійшлася миром з "Інтером" (1: 1). У ці хвилини на нашому сайті йде онлайн "Барселона" – "Інтер".

"Славія" – "Боруссія" Д – 0: 2

Голи: Хакимі (35, 89)

"Славія": Коларж, Говорка, Боржіл, Кудела, Цоуфал, Соучек, Станчу (Шкода, 83), Масопуст (Зелени, 76), Шевчик, Тецл (ван Бюрен, 59), Олайінка.

"Боруссія" Д: Бюркі, Хуммельс, Хакимі (Загаду, 90), Аканджі, Пішчек, Ділейні, Санчо (Азар, 74), Брандт (Гетце, 90), Вітцель, Ройс, Геррейро.

Попередження: Пішчек (22), Шевчик (45), Говорка (50).

Інші онлайни матчів Ліги чемпіонів:

Нагадаємо, вчора "Шахтар" на останніх хвилинах вирвав перемогу у "Аталанти" в Лізі чемпіонів. Переможний гол у компенсований час забив Манор Соломон. Огляд матчу "Аталанта" – "Шахтар" – 1: 2 є на нашому сайті.