"Боруссія" – "Монако": автогол, незабитий пенальті і м'яч з офсайду

12 квітня 2017, 21:52
Футболісти "Монако" на виїзді обіграли "Боруссію" у першому чвертьфіналі Ліги чемпіонів

"Боруссія" - "Монако" - 2:3. Фото AFP

<p>"Боруссія" – "Монако" – 2:3. Фото AFP</p>

У першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів "Монако" на виїзді обіграв дортмундську "Боруссію". Гра, яка повинна була відбутися у вівторок, але була перенесена на середу через вибухи в Дортмунді, завершилася з рахунком 3:2 на користь гостей.

У складі переможців дубль оформив Кіліан Мбаппе (19-та і 79-та хвилини). Він став першим гравцем у віці до 19 років, який забив чотири голи в плей-офф Ліги чемпіонів.

Щоправда, перший сьогоднішній гол у ворота "Монако" був забитий з офсайду, який "прогавили" арбітри. Це чітко видно на повторі:

Ще один м'яч у свої ворота відправив півзахисник "Боруссії" Свен Бендер (35), який забив красиво в падінні головою.

У ворота "Монако" м’яч забивали Усман Дембеле (57) і Шінджі Кагава (84).

На 17-й хвилині захисник "Монако" Фабіньо не реалізував пенальті, пробивши повз ворота. Цікаво, що Фабіньо не забив перший у кар'єрі пенальті. До цього він реалізував всі свої 17 спроб!

Нагадаємо, що у вівторок матч не відбувся через вибухи. Менш ніж за годину до гри біля автобуса "Боруссії", яка прямувала на стадіон, сталися три вибухи. Захисник німецької команди Марк Бартра був доставлений у лікарню, у нього були знайдені сторонні предмети в правому зап'ясті і діагностований перелом променевої кістки. Гравець переніс операцію, а матч був перенесений.

Гра-відповідь 1/4 фіналу відбудеться 19 квітня в Монако.