"Боруссія" і "Легія" встановили рекорд Ліги чемпіонів

23 листопада 2016, 09:11
Команди зіграли найрезультативніший матч за історію турніру

Кагава і Ройс забили п'ять м'ячів. Фото AFP

На дортмундській арені "BVB-Штадіон" "Боруссія" розгромила "Легію" з рахунком – 8:4, і цей матч став найрезультативнішим за всю історію Ліги чемпіонів.

До перерви рахунок в Дортмунді був 5:2 – саме таким був результат першого тайму і в матчі "Монако" проти "Депортіво" (8:3) 5 листопада 2003 року, коли було встановлено попередній рекорд. "Боруссія" повторила найкраще досягнення серед команд, які забивали найбільше в окремо взятому матчі турніру. "Легію" може трохи потішити ту обставину, що і вона встановила своєрідний рекорд – ніколи раніше сторона, що програла, не забивала в Лізі чемпіонів аж чотири голи.

32 голи – саме стільки було забито в п'яти матчах за участю "Легії" на груповому етапі (різниця м'ячів 8:24). Це вже на один більше, ніж за всю групову кампанію "Манчестер Юнайтед" (31) в сезоні 1998/99, який завершився тріумфом англійців. Крім того, поляки повторили антирекорд БАТЕ (сезон 2014/15) за кількістю пропущених м'ячів.