"Борнмут" забив чотири м'ячі у ворота "Челсі"

31 січня 2019, 08:16
"Борнмут" розгромив "Челсі" в домашньому матчі чемпіонату Англії

/ Фото: Getty Images

"Борнмут" розгромив на своєму полі лондонський "Челсі" в матчі 24-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустріч, що пройшла в середу в Борнмуті, завершилася з рахунком 4:0 на користь господарів. У переможців дублем відзначився Джошуа Кінг (47-я і 74-а хвилини), також відзначилися Девід Брукс (63) і Чарлі Деніелс (90).

Огляд матчу "Борнмут" – "Челсі" – 4:0

В іншому матчі туру "Саутгемптон" зіграв внічию з "Кристал Пелас" з рахунком 1:1. У гостей зазначився Вілфрід Заха (41), який на 87-й хвилині заробив червону картку, у господарів – Джеймс Уорд-Проуз (77).

"Челсі" з 47 очками в активі опустився на п'яте місце в таблиці чемпіонату Англії, "Борнмут" набрав 33 очки і піднявся на 10-ту сходинку.

Раніше ми писали, що "Фіорентина" знищила "Рому" в Кубку Італії, забивши сім голів. Цікаво, що Хет-трик оформив син знаменитого футболіста "Фіорентини" 1990-х років Енріко К'єза, а дубль на рахунку сина тренера "Атлетіко" Дієго Сімеоне.

В іншому поєдинку дня "Бетіс" у додатковий час вирвав путівку до півфіналу Кубка Іспанії.