Бьорндален пролетів повз Олімпіаду, Прима увійшов в топ-30 індивідуальної гонки в Рупольдінгу

10 січня 2018, 17:26
Стартував п'ятий етап Кубка світу з біатлону

Оле-Ейнар Бьорндален. Фото AFP

П'ятий етап Кубку світу з біатлону сезону 2017/2018 стартував чоловічою індивідуальною гонкою в Рупольдінгу.

Переможцем гонки став француз Мартен Фуркад. Він допустив один промах на четвертому вогневому рубежі, але в підсумку виграв більше хвилини у Ондржея Моравець з Чехії, який сьогодні відстрілявся на нуль.

Нагадаємо, що, за правилами гонки, за кожен промах біатлоністи додають хвилину штрафу.

Третє місце дісталося Йоханнесу Тінгнес Бьо. Норвежець з одним промахом програв переможцю хвилину і шість секунд.

Кращий результат серед українців показав Артем Прима. З двома промахами він прийшов до фінішу 26-им. Дмитро Підручний допустив три неточних удари і в підсумку фінішував 41-им, випередивши легендарного норвежця Оле-Ейнара Бьорндалена на 1 десяту секунди.

43-річний біатлоніст не зміг виконати критерії відбору на Олімпіаду в Пхенчхані, яка повинна була стати сьомою у кар'єрі восьмикратного олімпійського чемпіона.

Артем Тищенко завершив гонку на 49-му місці, Володимир Семаков став 58-им, а Руслан Ткаленко – 80-им.

Нагадаємо, на минулому етапі в Оберхофі в жіночій гонці переслідування третє місце посіла наша Віта Семеренко.

Раніше стало відомо, що знаменита біатлоністка Марі Дорен-Абер може завершити кар'єру перед Олімпіадою-2018.