Болгарські вболівальники ображали темношкірих гравців збірної Англії. Вони відповіли шістьма голами

15 жовтня 2019, 10:34
Футболісти збірної Англії піддалися образам на расовому ґрунті

/ Фото: Reuters

Гра відбору Євро-2020 Болгарія – Англія (0:6) була припинена через расистські образи на адресу вінгера гостей Рахіма Стерлінга і захисника Тайрона Мінгза. Гравця "Манчестер Сіті" освистували кожен раз, коли він отримував м'яч. Мінгз, який також піддався образам, звернувся до капітана команди Харрі Кейн і судді матчу Івану Бебек з цього приводу, гра була припинена на декілька хвилин.

Після цього диктор стадіону в Софії оголосив, що гра буде знову припинена або навіть зупинена, якщо подібна поведінка продовжиться. Болгарські вболівальники також зображували мавпяче уханье на адресу Мінгза і Стерлінга. За даними ITV, мікрофони у поля у другому таймі зафіксували, що расистські образи продовжилися.

Додамо, що Англійці вперше за 35 років змогли забити 6 голів в одній зустрічі. Востаннє їм це вдалося в листопаді 1984 року в грі з Туреччиною (8:0). У складі Англії по два голи забили нападник Рахім Стерлінг і півзахисник Росс Барклі. Ще по разу забили форварди Маркус Решфорд і Харрі Кейн.

"Ми можемо підтвердити, що гравці збірної Англії піддавалися огидним расистським образам під час матчу Євро-2020 з Болгарією. Це неприйнятно на будь-якому рівні, і наше завдання – підтримати гравців і персонал.

На жаль, це не перший випадок, коли наші гравці піддавалися таким образам. Така поведінка неприпустима в суспільстві, не кажучи про футбол. Ми будемо просити УЄФА розслідувати цей інцидент в терміновому порядку", – відреагували на скандал в Футбольної асоціації Англії.

Нагадаємо, що збірна України обіграла Португалію і достроково завоювала путівку на чемпіонат Європи 2020 року. Україна – Португалія: відео голів та кращих моментів матчу.