Косово вириває перемогу в Болгарії на доданих хвилинах

11 червня 2019, 00:27
М'яч на 93-й хвилині вирішив результат поєдинку відбіркового турніру на чемпіонат Європи 2020 року

/ Фото: Reuters

У відбірковому матчі на чемпіонат Європи 2020 року збірна Косово вирвала перемогу у Болгарії, забивши вирішальний гол на 93-й хвилині! Події в поєдинку розвивалися драматично: гості забили першими, але болгари змогли відігратися і вийти вперед у рахунку. В середині другого тайму команда Косово зрівняла рахунок, а на останній хвилині вирвала перемогу.

Болгарія – Косово – 2:3 (1:1)
Голи: І.Попов (43), Димитров (55) – Рашіца (14), Мурічі (64), Рашані (90+3)

Болгарія: Михайлов, Недялков, Горанов, С.Попов, Божиков (Димитров, 46), І.Попов, Костадінов, Неделев (Г.Ілієв, 70), Десподов, Іванов, Іса (Чунчуков, 79).

Косово: Муріч, Аліті, Ррахмані, Войвода (Хадергьонай, 62), Целіна, Халімі, Кололлі, Воца (Раскай, 62), Рашіца, Мурічі, Жегрова (Рашані, 76).

5 ЧОРНОГОРІЯ40223-92

Відзначимо, що збірна України у понеділок у Львові обіграла команду Люксембургу. Поєдинок завершився з рахунком 1:0, єдиний гол забив Роман Яремчук на шостій хвилині зустрічі.

Нагадаємо, збірна України розгромила Сербію з рахунком 5:0 у Львові. Це найбільша поразка балканської збірної в історії, а наша команда забила п'ять м'ячів вперше з 2009 року. Перемогу команді Андрія Шевченка принесли дублі Віктора Циганкова і Євгена Коноплянки, а Роман Яремчук забив свій дебютний гол у збірній.