Вболівальники оглушили воротаря і зірвали матч Кубка Швеції

26 лютого 2019, 11:12
Фанати влаштували піротехнічне шоу і закидали поле петардами

/ Фото: Twitter

У понеділок, 25 лютого, фанати зірвали матч Кубка Швеції "Гетеборг" – ГАІС, влаштувавши масштабне піротехнічне шоу.

На початку другого тайму вболівальники "Гетеборга" почали палити піротехніку і стадіон заволокло димом. Суддя перервав гру і футболісти покинув поле. Потім було прийнято рішення, що матч буде дограний у вівторок. До моменту зупинки дербі Гетеборга рахунок був – 0: 0.

Як повідомляє Aftonbladet, у голкіпера ГАІС Марко Юханссона виникли проблеми зі слухом через вибухи.

Нагадаємо, нещодавно в одному з нижчих дивізіонів чемпіонату Іспанії "Есіхі" образили вболівальників, а один з них навіть показав непристойний жест. Після цього фанати відреагували і стрибнули на поле. Зав'язалася бійка між вболівальниками і футболістами.

Раніше ми писали, що фанати "Аякса" хотіли перешкодити відпочинку футболістів "Реала" напередодні першого матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів і вночі влаштували феєрверк поруч з готелем, де зупинилася мадридська команда в Амстердамі.