Вболівальники "МанСіті" кинули пляшкою з пивом в легенду "МЮ" після чемпіонського матчу

13 травня 2019, 13:45
Знаменитий екс-гравець "Юнайтед" коментував чемпіонський матч принципового суперника

Гері Невілл / Фото: Instagram

Вболівальники "Манчестер Сіті" після матчу 38-го туру чемпіонату Англії проти "Брайтона" (4:1) атакували екс-футболіста "Манчестер Юнайтед", а нині телеексперта Гері Невілла. Невілл коментував зустріч "Ман Сіті" – "Брайтон". Після гри деякі фанати викрикували нецензурні лайки на адресу 44-річного англійця. Один з уболівальників кинув у Невілла пляшку з пивом. На щастя, екс-захисник зумів ухилитися від снаряда.

Гері Невілл всю свою кар'єру провів в "Манчестер Юнайтед". Разом з клубом він ставав восьмиразовим чемпіоном Англії, триразовим володарем Кубка і Суперкубка країни, двічі вигравав Кубок Ліги, два рази Невіл піднімав над головою трофей Ліги чемпіонів і по одному разу – Міжконтинентальний кубок і кубок Клубного чемпіонату світу.

Нагадаємо, Олександр Зінченко з "Манчестер Сіті" виграв чемпіонат Англії. "Городяни" на одне очко випередили у турнірній таблиці "Ліверпуль".

Магія Зінченка: як українець допомагав "Манчестер Сіті" творити чемпіонську історію. Футболіст збірної України став фартовим талісманом Гвардіоли: 22 матчі з Зіною в АПЛ – 22 перемоги.

А головний тренер "Манчестер Сіті" Хосеп Гвардіола завоював 26-й трофей у кар'єрі. Іспанський тренер вигравав чемпіонати Англії, Іспанії та Німеччини.