Вболівальники "Карпат" зліпили сніговика прямо на футбольному полі

3 грудня 2017, 22:52
Група фанатів львівського клубу оригінально провела час в очікуванні рішення щодо матчу з "Олімпіком"

У неділю матч "Карпати" – "Олімпік" був перерваний через сильний снігопад. Головний арбітр зустрічі 18 туру української Прем'єр-ліги Катерина Монзуль не дозволила командам розпочати другий тайм через негоду, що обрушилася на Львів.

У перерві поле не встигали очистити від снігу, хоча до збирання підключилися навіть фанати. Пізніше з'явилося відео, на якому видно, як група уболівальників спорудила прямо на футбольному полі сніговика.

Сніг тривав і через деякий час стало відомо, що в неділю поєдинок продовжувати не будуть.

Після першого тайму матчу "Карпати" – "Олімпік" рахунок був нічийний – 1: 1. За львів'ян гол забив Сергій Мякушко на 42-й хвилині, але "Олімпік" відігрався досить швидко – на 45-й хвилині відзначився Антон Кравченко.

Якийсь час зі Львова надходила інформація, що поєдинок можуть дограти на наступний день – в понеділок. Однак президент Прем'єр-ліги Володимир Генінсон розповів нам, що, ймовірно, матч "Карпати" – "Олімпік" дограють в лютому 2018 року.

Пізніше київське "Динамо" на своєму полі розгромило "Маріуполь". Пропустивши гол в середині першого тайму, команда Олександра Хацкевича відповіла п'ятьма м'ячами у ворота Худжамова. Дублем відзначився Жуніор Мораєс, ще по голу забили Денис Гармаш, Віктор Циганков і Дерліс Гонсалес.