Вболіваємо проти Осаки: як Світоліній через 11 днів стати світовою ракеткою номер один

20 березня 2019, 09:23
Еліна може виграти в Маямі не тільки 1 350 000 доларів, але і звання найкращої тенісистки світу

Еліна Світоліна / Фото: AFP

У США стартував Відкритий чемпіонат Маямі з тенісу. Українка Катерина Козлова вийшла до другого раунду кваліфікації, обігравши китаянку Чжу Лінь – 0:6, 6:4, 6:2.

Тим часом найкраща українська тенісистка Еліна Світоліна готується до старту в Маямі з основної сітки. Вже за підсумками цього турніру Еліна, яка є зараз п'ятим номером світового рейтингу, може стати першою ракеткою світу. Теоретично це може статися вже через 11 днів.

Наразі світовий рейтинг очолює японка Наомі Осака. Але за підсумками Miami Open її можуть потіснити з трону відразу чотири переслідувачі – Петра Квітова, Симона Халеп, Анжелік Кербер і Еліна Світоліна.

Щоб отримати шанс зайняти трон, Квітова і Халеп повинні дійти до фіналу, а Світоліна і Кербер – виграти турнір. До речі, переможцю покладається 1 354 010 доларів. Однак неодмінною умовою для кожної з претенденток є невдалий виступ першого номера. Наприклад, для того щоб Світоліна могла претендувати на трон, потрібно, щоб Осака програла вже в першому своєму матчі в Маямі.

Як повідомлялося раніше, дівчисько з Канади не дозволило Світоліній заробити 655 тисяч доларів.

Також Світоліна показала, як розслабилася з Монфісом після травми.