Богдан Бондаренко виграв чемпіонат Європи

15 серпня 2014, 23:05
Українські спортсмени завоювали дві медалі зі стрибків у висоту: Бондаренко взяв "золото", Проценко – "срібло"

Стрибок Богдана Бондаренка. Фото AFP

На чемпіонаті Європи з легкої атлетики в Цюріху українські спортсмени здобули ще дві медалі: чемпіоном зі стрибків у висоту став Богдан Бондаренко, а його партнер по українській збірній Андрій Проценко завоював "срібло"! "Золото" Бондаренка стало першим для України на чемпіонаті Європи-2014, в нашій "скарбничці" тепер чотири нагороди.

Богдан традиційно пропускав стартові висоти: коли всі спортсмени брали відмітку 2,21 метра, а потім 2,26, українець просто відпочивав. Почав наш спортсмен одразу з 2,30 метра, правда, ця висота підкорилася йому лише з другої спроби. А наступну (2,33) він знову пропускав. 2,35 метра українець взяв також з другої спроби – крім нього цю висоту більше ніхто не здолав.

Андрій Проценко став другим з результатом 2,33, а "бронза" дісталася росіянину Івану Ухову (2,30).

Серед 14-ти учасників фіналу Україна мала максимальне представництво – одразу трьох спортсменів. Юрій Кримаренко посів шосте місце (2,26 метра).