Найближчий суперник збірної України ледве впорався з Люксембургом

15 листопада 2019, 09:35
Команда Сербії веде боротьбу за друге місце в групі В

У той час як збірна України достроково вийшла до фінальної частини чемпіонату Європи 2020 року, її суперники по групі В продовжують боротися за друге місце. Вчора ввечері у цьому заочному протистоянні і Сербія, і Португалія здобули перемоги. Хоча успіх балканців у зустрічі з Люксембургом прийшов до них непросто. Нагадаємо, що в четвер збірна України мінімально обіграла Естонію в товариському матчі в Запоріжжі.

На стадіоні Райко Мітіча в Белграді серби двічі відзначилися в першому таймі. Однак після перерви Люксембург ще раз дав зрозуміти, що вже не є хлопчиком для биття і скоротив відставання до мінімуму. Один з м'ячів забив київський динамівець Родрігеш. Команди ще раз обмінялися голами – в результаті непроста перемога господарів 3: 2. Дивіться огляд матчу.

Сербія: Дмитрович, Максимович, Міленкович, Коларов, Младеновіч, Тадич (Лукич, 90 + 2), Милинкович-Савич (Радоньїч, 62), Ляйіч (Джурічіч, 79), Мілівоєвіч, Максимович, Мітровіч.

Люксембург: Моріс, Халль, Карлсон, Шано, Янс, Родрігеш, В. Тілль (Сінані, 79), Філіппс (Скендерович, 46), Жерсон, О. Тілль (Тюрпель, 61), Девілль.

Голи: Мітровіч (11, 43), Радоніч (70) – Родрігеш (54), Тюрпель (75)

Тепер недільний поєдинок з українцями для сербів має доленосне значення. Тільки перемога над командою Андрія Шевченка дасть їм шанс на друге місце.