Битву лідерів чемпіонату України з хокею виграв "Донбас"

22 листопада 2017, 22:03
Донецький клуб у гостях розібрався з "Білим Барсом"

19 перемога донеччан. Фото ХК "Донбас"

Другий ігровий день 19 туру Української хокейної ліги відкривав матч лідерів – "Донбас" в гостях грав з "Білим Барсом".

Старт поєдинку вийшов украй інтенсивним, проте не дивлячись на це, кидків по воротах Олександра Качули і Богдана Дьяченка було зовсім небагато – рахунок вдалося відкрити тільки після того, як донеччани отримали право вдруге пограти в нерівних складах. Зразкова перепасовка першої ланки "Донбасу" вивела на ударну позицію Владислава Лугового, і форвард точним кидком розпечатав Качулу. А через 10 хвилин той же Луговий покарав господарів за необережну гру на своїй половині, оформивши дубль ще в першому періоді.

Другий період донеччани почали спокійніше, вважаючи за краще грати на контратаках. Втім, ближче до середини періоду цілий каскад сейвів довелося здійснювати Олександру Качулі. Кіпер "Барсів" з цією роботою довго справлявся, однак, коли здавалося, що любителі хокею голів у другому періоді не побачать, Філіп Матвієнко закинув першу шайбу в сезоні.

Заключні 20 хвилин матчу почалися з атак білоцерківців, одна з яких призвела навіть до буллітів, який, втім, Дмитро Даниленко реалізувати не зміг. А відразу після цього практично з нічого гол створив Ілля Коренчук, знявши питання про переможця в матчі. Через чотири хвилини Дмитро Даниленко все-таки зміг пробити Богдана Дьяченка, слідом Руслан Ромащенко скоротив розрив у рахунку до двох шайб, проте на результат матчу цей гол вже вплинути не міг – в кінцівці Олександр Костиков вразив уже порожні ворота "Барсів", зафіксувавши перемогу " Донбасу ".

"Білий Барс" – "Донбас" – 2: 5 (0: 2, 0: 1, 2: 2)

Шайби: 0: 1 Луговий (Коренчук, Мазур – більш.), 8:42, 0: 2 Луговий (Коренчук), 18:38, 0: 3 Матвієнко (Мазур, Луговий), 39:27, 0: 4 Коренчук, 47:55, 1: 4 Ядловський (Даниленко – більш.), 51:50, 2: 4 Ромащенко (Печерських), 54:45, 2: 5 Костиков (Захаров), 59:58.

Нагадаємо, що в попередньому турі "Донбас" у гостях обіграв "Вовків" з Броварів, закинувши в ворота господарів аж дев'ять шайб.

Раніше ми підбили підсумки 18-го туру Української хокейної ліги з відеооглядами матчів.

До речі, український форвард Андрій Міхнов зіграє в Суперфіналі Континентального кубка. Міхнов допоміг мінській "Юності" пройти півфінальну групу.