Битва віце-чемпіонів України і Греції завершилася внічию

8 липня 2019, 21:15
"Динамо" і "Олімпіакос" обмінялися голами в першому таймі

/ Фото: Офіційний сайт ФК "Динамо"

Київське "Динамо" на австрійських зборах провело товариський матч з грецьким "Олімпіакосом". Обидві команди за підсумками минулого сезону посіли другі місця в своїх внутрішніх чемпіонатах.

Греки першими відкрили рахунок. Бухалакіс з воротарської лінії без проблем відправив м'яч у сітку киян. Далі команди намагалися створювати небезпечні атаки, але в умовах сильного дощу допускали багато помилок. А в кінцівці першого тайму кияни втратили свого ключового гравця. Вербич отримав травму і покинув поле.

Перед свистком на перерву "Динамо" відігралося. Гармаш заробив пенальті, а Соль його чітко реалізував.

У другому таймі обидві команди йшли вперед, але вирвати перемогу нікому не вдалося.

"Динамо" – "Олімпіакос" – 1: 1

Голи: Соль (45, пен.) – Бухалакіс (5)

Команди зустрічалися між собою зовсім недавно – навесні "Динамо" і "Олімпіакос" перетиналися в 1/16 фіналу Ліги Європи. У Греції команди розійшлися миром – 2: 2, а в Києві "Динамо" здобуло мінімальну перемогу завдяки голу Франа Соля.

Огляд матчу "Олімпіакос" – "Динамо" – 2: 2

Огляд матчу "Динамо" – "Олімпіакос" – 1: 0

Нагадаємо, у четвер, 4 липня, Динамо" провело перший матч в сезоні 2019 / 2020На зборах в Австрії команда Олександра Хацкевича, поступаючись по ходу зустрічі, зіграла внічию з восьмим клубом чемпіонату Румунії "Ботошань" ​​- 1: 1. Від поразки віце-чемпіонів України врятував гол словенця Беньяміна Вербича.