Битва статей в українському спорті: Олег Верняєв став крутіше Ольги Харлан – офіційно

4 липня 2019, 18:28
НОК визнав гімнаста, який взяв три медалі Європейських ігор, найкращим спортсменом України

Олег Верняєв

Гімнаст Олег Верняєв визнаний найкращим спортсменом червня за версією Національного олімпійського комітету України. Нагадаємо, Верняєв тріумфально виступив на Європейських іграх в Мінську, завоювавши там золоту і дві срібні медалі. Відповідно, його наставник Геннадій Сартинський був визнаний найкращим тренером минулого місяця в українському спорті.

Підсумковий медальний залік Європейських ігор-2019 в Мінську

Зазначимо, що це вже 11-й титул найкращого спортсмена місяця для Олега Верняєва. Це рекорд серед українських спортсменів. Слідом за гімнастом за кількістю таких нагород йде олімпійська чемпіонка з фехтування на шаблях Ольга Харлан, на рахунку якої 10 визнань найкращою спортсменкою місяця.

Нагадаємо, за підсумками Європейських ігор 2019 року, які відбувалися в Мінську, переможцем медального заліку стала команда Росії, яка завоювала 109 нагород. Друге місце дісталося Білорусі, а третє зайняла збірна України. На рахунку наших атлетів 51 нагорода: 16 золотих медалей, 17 срібних і 18 бронзових.

Як повідомлялося раніше, Путіну стало ніяково: українські гімнасти "сполохали" президента РФ з трибун під час Євроігор. Російський президент швидко покинув "Мінськ-Арену", побачивши, як гребуть медалі Верняєв і компанія.