Били, били, але ніхто не переміг: "Лестер" і "Челсі" не виявили кращого в матчі туру в чемпіонаті Англії

1 лютого 2020, 16:33
Команди з квартету кращих в Прем'єр-ліги забили чотири м'ячі у другому таймі

Двох голів Рюдигера "Челсі" вистачило лише для нічиєї / Фото: Reuters

25-й тур чемпіонату Англії відкрився відразу ж центральним матчем. У Лестері зустрічалися третя і четверта команда Прем'єр-ліги. Суперники не розчарували публіку, видавши видовищний і результативним поєдинок. Наш сайт вів онлайн матчу "Лестер" – "Челсі".

Всі голи глядачі побачили в другому таймі. Німецький захисник гостей Антоніо Рюдігер відкрив рахунок ударом головою вже на самому початку другого тайму. Однак на 10-й хвилині тайму Харві Барнс відновив рівновагу, увірвавшись в штрафну і направивши м'яч у ціль після рикошету від Андреаса Крістенсена – 1:1.

Також читайте на нашому сайті – "Ліверпуль" – "Саутгемптон": онлайн матчу чемпіонату Англії

Ще через 11 хвилин Бен Чілуелл вивів вперед вже "Лестер", замкнувши прострільну передачу, – 2:1. Але все той же Рюдігер встановив на табло остаточний рахунок – 2:2. І знову ударом головою. У кінцівці обидві команди шукали шанс на перемогу, суддя ще скористався VAR, щоб переконатися, що Рюдігер не грав рукою в своїй штрафній, але більше голів не було.

Читайте Прогноз, розклад і результати 25-го туру чемпіонату Англії .

"Лестер" зберіг відрив від "Челсі" у вісім очок. І навіть на один пункт наблизився до "Манчестер Сіті" і тепер відстає на два. Але команда українця Олександра Зінченка свій матч 25-го туру зіграє завтра – в Лондоні з "Тоттенгемом".