Біатлоністка Лаура Далмайєр виграла малий Кришталевий глобус

15 лютого 2017, 20:21
Німецька біатлоністка виграла малий Кришталевий глобус в індивідуальних перегонах

Лаура Далмайєр. Фото AFP

Німецька біатлоністка Лаура Далмайєр стала володаркою малого Кришталевого глобуса в нинішньому сезоні в заліку індивідуальних гонок, здобувши перемогу на чемпіонаті світу в австрійському Хохфільцені.

Дальмайєр у середу пробігла дистанцію 15 кілометрів за 41 хвилину 30,1 секунди з одним промахом на вогневих рубежах. Друге місце посіла чешка Габріела Коукалова з відставанням у 24,7 секунди (1 промах), бронзу взяла італійка Алексія Рунггальдьер, яка відстріляла "чисто" на всіх вогневих рубежах (+1.45,6).

Індивідуальна гонка в Хохфільцені була останньою в нинішньому сезоні, яка йде в залік Кубка світу. У підсумку Дальмайєр завоювала трофей на дистанції, набравши 180 очок. Друге місце зайняла інша німкеня Ванесса Хінц (103), третьою стала італійка Рунггальдьер (96).