Біатлоністка Анна Магнуссон виборола бронзову медаль в чоловічих змаганнях

1 квітня 2019, 12:38
Спортсменка стала призеркою чемпіонату Швеції в естафетній гонці

/ Фото: Instagram

На чемпіонаті Швеції з біатлону Анна Магнуссон виступила в чоловічій естафеті і стала володаркою бронзової нагороди. У змаганні брало участь десять команд.

Магнуссон бігла на другому етапі з трьох, довжина дистанції склала 7,5 кілометрів. На стартовому етапі виступав Пеппі Фемлінг, а завершував гонку Єспер Нелін.

Анна Магнуссон, якій 31 березня виповнилося 24 роки, минула свою частину дистанції за 21 хвилину і чотири секунди (з одним додатковим патроном на лежанні і трьома – на стійці).

Магнуссон вигравала срібні медалі Олімпіади-2018 і чемпіонату світу-2019 в естафеті. Фемлінг і Нелін є олімпійськими чемпіонами останніх Ігор.

Раніше ми писали, що російський тренер відмовився працювати з українськими біатлоністками через проблеми із самореалізацією. Під керівництвом Андрія Прокуніна жіноча збірна України завоювала бронзові медалі чемпіонату світу.

До речі, на тому чемпіонаті світу в чоловічих змаганнях  першу золоту медаль в історії України виборов Дмитро Підручний. Він виграв гонку переслідування.