Безус виконав "сухий лист" у чемпіонаті Бельгії

24 грудня 2017, 23:09
Український футболіст відзначився красивим голом і приніс своїй команді нічию

Український півзахисник "Сент-Трюйдена" Роман Безус відправив "сухий лист" у ворота "Стандарда" і врятував свою команду від поразки в матчі чемпіонату Бельгії.

Команда українця поступилася у виїзній грі 0: 1, поки на поле на 86-й хвилині не з'явився екс-гравець "Дніпра" і "Динамо".

Тренер "Сент-Трюйден" вгадав із заміною. Через чотири хвилини після свого виходу Безус взявся подавати кутовий і прямим ударом пробив одного з кращих кіперів ЧС 2014 Гільєрмо Очоа, зрівнявши рахунок.

Цей гол став другим для Безуса в нинішньому чемпіонаті.

Відзначимо, що за "Стандард" виступає ще один українець Валерій Лучкевич. У поточному сезоні на його рахунку 11 матчів і одна результативна передача. У поєдинку проти команди Безуса він участі не брав.

Додамо, що "Стандард" не вперше потерпає від українських легіонерів. Раніше свій перший гол за "Гент" забив Роман Яремчук. І сталося це в матчі проти клубу з Льєжа.

У недавньому матчі Яремчук забив третій м'яч у чемпіонаті Бельгії, вразивши ворота "Шарлеруа". Він провів за "Гент" вже 13 матчів.