Безнадія: журналіст таємно зробив фото роздягальні "Барселони" в перерві

15 серпня 2020, 11:21
Каталонці пропустили чотири голи в першому таймі і навіть не сподівалися відігратися

Ліонель Мессі. Фото: REUTERS/Manu Fernandez

"Барселона" зазнала однієї з найбільших поразок в своїй історії. Вчора каталонці програли "Баварії" з рахунком 2:8 в Лізі чемпіонів. Так, вже в першому таймі команда Кіке Сетьена пропустила чотири м'ячі, відповівши тільки автоголом Давида Алаби.

Судячи з фото з роздягальні "Барселони" у перерві, у команди вже тоді не було надії відігратися. Гравці мовчки сиділи, опустивши голови. Фотографію в своєму Twitter виклав журналіст Хав'єр Ланса.

Раніше захисник "Барселони" Жерар Піке зробив заяву, де назвав поразку від "Баварії" дном, а також висловив готовність покинути команду заради свіжої крові.

Водночас наставник команди Кіке Сетьєн не став передчасно говорити про свою відставку. Він згоден, що клубу потрібні зміни, але тільки після обговорення з керівництвом.

Також ми приводили список всіх рекордів і антирекордів матчу "Барселона" – "Барселона" у Лізі чемпіонів. Вісім пропущених м'ячів – не найгірший результат в історії "Барселони".

Нагадаємо, що вчора "Барселона" виставила найбільш літній склад в історії Ліги чемпіонів. Середній вік гравців каталонського клубу становить майже 30 років.