Біженка з Африки залишила українку без "золота" чемпіонату Європи з боротьби

14 лютого 2020, 20:59
У фінальній сутичці Аліна Акобія програла норвежці суданського походження Грейс Буллен

Аліна Акобія

Українка Аліна Акобія, яка виступає у ваговій категорії до 57 кілограмів, стала срібним призером чемпіонату Європи з боротьби в Римі. У фінальній сутичці турніру українка поступилася представниці Норвегії Грейс Якоб Буллен. Раніше чемпіонат Європи з боротьби виграв українець Семен Новіков.

Відзначимо, що з самого початку фінального поєдинку в Римі Аліна Акобія і Грейс Якоб Буллен демонстрували приблизно однаковий рівень – Акобія навіть зуміла повести в рахунку. Однак в підсумку українка виявилася слабкішою за свою суперницю і зазнала поразки з рахунком 1:6.

До речі, на шляху до фіналу Аліна Акобія здолала господиню килима італійку Аріану Кар'єрі (7:0) і шведку Йоганну Ліндберг (6:0), після чого не залишила жодних шансів росіянці Марині Сімонян (8:2).

Грейс Якоб Буллен. Фото – Getty Images

Щодо норвежки Грейс Якоб Буллен, яка не дозволила українці завоювати "золото" чемпіонату Європи, то це – дівчина непростої долі. 23 роки тому вона народилася в таборі для біженців в Еритреї. У три рочки вона з батьками-суданцями зуміла перебратися до норвезького міста Фредрікстад, а вже в чотири початала заняття з боротьби.

Раніше ми розповідали про шалену бійку на борцівському килимі в Туреччині.Поєдинок українця Закарієва і його грузинського суперника перетворився на "місиво" з елементами кунг-фу й не тільки.