Без глядачів і на нейтральному полі: єврокубки дограють у скороченому форматі

14 квітня 2020, 12:35
Матчі єврокубків повинні пройти в серпні

/ Фото: Reuters

Решту матчів внутрішніх чемпіонатів будуть дограні без глядачів, після чого відбудуться матчі єврокубків за скороченим форматом. Про це домовилися Асоціація європейських клубів (ECA) і УЄФА.

Як повідомляє видання Cadena Ser, чвертьфінали і півфінали єврокубків будуть проходити в форматі одного матчу на нейтральному полі. Всі матчі пройдуть в серпні.

Розіграші Ліги чемпіонів і Ліги Європи були перервані на стадії 1/8 фіналу. Путівки до чвертьфіналу ЛЧ вже оформили "Парі Сен-Жермен", "Аталанта", "Атлетіко" і "Лейпциг".

У парах "Реал" – "Манчестер Сіті" (перший матч – 1:2), "Челсі" – "Баварія" (0:3), "Ліон" – "Ювентус" (1:0) і "Наполі" – "Барселона" (1:1) ще належить провести поєдинки у відповідь.

Донецький "Шахтар" в 1/8 фіналу Ліги Європи на виїзді при порожніх трибунах обіграв німецький "Вольфсбург" з рахунком 2:1. Забитими голами відзначилися Жуніор Мораес і Маркос Антоніо.

Раніше ми писали, що ФІФА придумала, як змусити гравців дограти сезон, незважаючи на завершення контрактів. У багатьох гравців завершуються контракти в червні, але на той момент дограти сезон ніяк не вийде.